eKolej Online Canlı Derslerle Tüm Sınıflarda Etkili

Slide background

5.Sınıf

İlk kez branş öğretmenleri ile tanışıyorsun. Yeni derslerin ve yeni öğretmenlerinle, dolu dolu bir yıl seni bekliyor. Değişen müfredatta ezbere yer yok. Yapılan deneyler ve gözlemlerle aldığın bilgileri analiz ederek tablo, grafik ve şema haline getirebilme becerilerini geliştireceksin.

Bilgiler hafızanda kısa süreliğine değil, kalıcı şemalar halinde depolanmış olacak. Ayrıca eKolej'de bilişim teknolojilerini kullanarak yaratıcılığın daha da aktifleşecek.

Danışman öğretmenlerinin yardımıyla aşamayacağın konu, çözemeyeceğin problem yok. eKolej'deki eğitimler sayesinde; bilişsel, duyusal ve devinimsel alanda gelecek eğitim dönemleri için yepyeni bir pencere açılıyor. Aktif olarak katılacağın bu derslerde başarılarının üzerine bir yenisini daha ekle.

Slide background

6. Sınıf

Yeni programında konular birbirinin içine geçmiş durumda. Artık her yıl öğrendiğin bilgiler gelecek sene için önünde yeni bir basamak oluşturuyor. Eğitim programı dahilinde okulla bağın daha da kuvvetlendi. Yeni uygulamalarla beraber anlık başarılar geride kaldı, motivasyonunu ve performansını en üst seviyede tutarak kendi beceri ve yeteneklerini ortaya çıkarma vakti. Sınav kaygın sürece yayılarak daha da azalacak, tek yapman gereken not ortalamanı yüksek tutmak, çünkü sınavlardan aldığın her bir puan bu yıl senin için çok önemli. TEOG sistemiyle tek sınavdan kaynaklanan olumsuzluklar artık ortadan kalktı, eksiklerini kapatmak için önünde kocaman üç yıl var. eKolej’deki derslerle ilk adımı beraber atalım.

Slide background

7. Sınıf

Yaşamın boyunca karşılaşacağın çeşitli sorunlarla başa çıkma ya da temel yaşam becerilerini geliştirme konusunda gereken donanımı artık kazanıyorsun. Ortaokul konuları içerisinde en kapsamlı derslerin işlendiği 7. sınıfta planlı ve düzenli bir çalışma ile TEOG Sınavına kararlı adımlarla ilerleyeceksin. Ülke çapında müfredatı eş zamanlı olarak işleyen eKolej’deki canlı dersler sayesinde tüm konuları birebir takip edebilirsin. Çözümlü örnekler ve etkileşimli sistem sayesinde zorlanmadan 8. sınıfa eksiksiz başlayacaksın. Zamanını etkin ve verimli kullanarak, sosyal ve kültürel anlamda yeteneklerini daha üst seviyeye taşıyan, kendini her alanda geliştirebileceğin bir dönem başlıyor. Bu süreci olumlu geçirmek senin elinde, eKolej canlı yayın dersleriyle her zaman yanındayız.

Slide background

8. Sınıf

TEOG'a hazırlık derslerinde, öğrencilerin eleştirel ve yaratıcı düşünme, iletişim, araştırma, problem çözme, karar verme, bilgi teknolojilerini kullanma ve sosyal katılımları hedeflenmiştir. eKolej eğitmen ve danışman kadrosuyla, seni kendi koyduğun sınırların ötesine geçirip, iyi bir liseyi kazanana kadar her zaman yanında olacak. Okul derslerinin yanında aktif bir bireysel çalışma planı oluşturman çok önemli. Sayısal ve sözel yeterlilik alanında engelleri ortadan kaldırabilirsin. Bireysel tekrarlar ve gerekli eğitim desteği sayesinde öğretimin doğasında yer alan değişim ve gelişime sende ayak uydur. Unutma ki doğru lise seçimi, hayatının akışını etkileyen en önemli dönemeçlerden biri olacak. Çünkü seçebileceğin her okul sana farklı bir kariyer hayatı tasarlayacak. Akademik olarak başarını devam ettirmenin yanında kendini motivasyon ve azimle donatacağın bu yılda eKolej her zaman seninle.

Siz de, Uzaktan Egitim kolaylığı keyfini online canlı derler ile yaşayın.

Kızımın gözümün önünde canlı derslere katılıyor, artık nerede kaldı, güvende mi diye endişelenmiyorum. Bize bu imkanı sundukları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Fatma ÖZDEMİR
Veli, ŞANLIURFA
Oğlum konu tekrarlarını buradaki öğretmenleri ile canlı olarak yapınca hem bilgileri öğrenmesi daha kalıcı oluyor; hem de o çalıştığı için bizler daha mutlu oluyoruz.
Mahmut SAYMAZ
Veli, DENİZLİ
DAHA FAZLA YORUM