Kızımın gözümün önünde canlı derslere katılıyor, artık nerede kaldı, güvende mi diye endişelenmiyorum. Bize bu imkanı sundukları için emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.
Fatma ÖZDEMİR
Veli, ŞANLIURFA
Oğlum konu tekrarlarını buradaki öğretmenleri ile canlı olarak yapınca hem bilgileri öğrenmesi daha kalıcı oluyor; hem de o çalıştığı için bizler daha mutlu oluyoruz.
Mahmut SAYMAZ
Veli, DENİZLİ
8. Sınıftaki kızım TEOG sınavı çalışmalarını vakit kaybetmeden evinde yaparken, dışarıda geçireceği sürede ekstradan soru çözüp, video derslerini izliyor. Çok faydasını gördük, herkese tavsiye ediyorum.
Tuğba ALTINDAL
Veli, ANTALYA
Daha önce eKolej’nin varlığından haberimiz yoktu; bir arkadaşımın oğlu buradaki dersler sayesinde sınav notlarını yükseltince; biz de hemen katılmaya karar verdik. Ders çalışmayı sevmezken artık canlı ders saatlerini heyecanla bekler oldu. Teşekkürler eKolej.
Gülen KALENDER
Veli, SAMSUN
Çocuğumu kursa götürüp getirmek çok zamanımızı alıyordu. Şimdi sıcacık aile ortamında derse katılıyor ve bizler çocuğumuzu daha aktif olarak gözlemliyoruz. Ve okuldaki dersleriyle bütünlük sağlıyor. Eğitimde başarıya ve kolaylığa imza attığı için E-Kolej'e teşekkürler.
Hicran AY
Veli
Biz bazı derslerde geri kalıyoruz sınıfta, eKolej'de de işlediğimiz dersler tekrar oluyor. Derslerde ilerde de olsak bile yine tekrar oluyor, bence tavsiye ederim.
Çağdaş Berat ÇINAR
5.Sınıf Öğrenci, Çay/AFYONKARAHİSAR
eKolej’deki öğretmenlerimi çok seviyorum, okulda anlamadığım konuları buradaki öğretmenlerim sayesinde çok güzel anlayabiliyorum.
Çiçek KAYA
5.Sınıf Öğrenci, İSTANBUL
Matematikten bazı şeyleri anlamıyorken buradaki öğretmenim sayesinde artık çok iyi anlıyorum. Teşekkürler öğretmenim, akşam derste görüşmek üzere.
Yasemin AYNA
6.Sınıf Öğrenci, İZMİR
Okula gidemediğim günler kaçırdığım dersleri Eğitimkoleji’nden hem canlı derste hem de videolardan takip edebiliyorum. Böylece dersleri kaçırmamış oluyorum.
Kerim AK
7.Sınıf Öğrenci, ANKARA
Okulda konularda çok geriyiz, teog sınavında çıkacak konuları okuldan önce eKolej’de görüp çalışıyorum. Teşekkürler.
Mehmet TOY
8.Sınıf Öğrenci, ADANA
Okulda derslerde çok sıkılıyorum; ama burada kamera açıp mikrofondan öğretmenle görüşünce hiç sıkılmadan dinleyebiliyorum.
Oğuz MERT
Öğrenci, 5. SINIF – İZMİR
Ben Ceyda. Bu sene Teog sınavlarında 487 puan aldım ve Güneşli Özel Final Lisesinde fen sınıfında %100 burs aldım. Bu süreçte eKolej hep yanımdaydı. Canlı dersler sayesinde konuları tekrar edebiliyor, anlamadıklarımı anlaybiliyordum. Ayrıca eKolej'in sınavlar için düzenlediği seminerler moralimin yerine gelmesinde, motivasyonumu arttırmamda etkili oldu. Eğitim danışmanım da bana çok destek oldu, hedeflerim için yardım etti. Kısacası, iyi ki eKolejliyim.
Ceyda Evci
Öğrenci, 9. SINIF